Інфекція

АвторСтепан Процюк
Рік видання: 2023
Кількість сторінок: 208

Кожна із життєвих доль у романі має свою історію ab ova до світла чи темряви. Далекий від традиційних романтичних тенденцій роман «Інфекція» все ж продукує виразне протистояння між любовʼю і ненавистю, вірністю і зрадою, спокутою та невіглаством, що нуртують героїв твору – Саву, Остапа, Іванку, Миколу Лобʼюка, Кирила, Назара. Кожен із них знаходить свій особистий спосіб вилікуватися від інфекції – бацили розтління, здеморалізування, звиродніння, змаління. У кожного своя трагедія душі і тіла, що, зрештою, показово резонує з трагедією України як незримого символу національного страждання.

Анна Черниш

 

«Інфекція» Степана Процюка – це жорсткий роман про дефіцит нашої національної імунної системи. Це роман про епідемію, яка наскрізь пронизала суспільство. Тому цей твір – дзеркало-безодня, в яке страшно дивитися. А раптом із його темних глибин випливе твоє обличчя?..

Василь Шкляр

 

 

На нашому сайті ви можете оплатити карткою "єПідтримка". Для коректної оплати карткою "єПідтримка", на сторінці оплати введіть дані картки вручну на клавіатурі. Якщо хочете розділити суму оплати чи виникли інші питання, пишіть нам на пошту: ladiscursus@gmail.com.

340 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.