Якомога

АвторМакс Лижов
Категорії: Поезія
Рік видання: 2023
ISBN: 978-617-8218-02-7
Кількість сторінок: 448

«ЯКОМОГА» — це поетичний артбук Макса Лижова, створений у співпраці з художницею Мариною Дяченко, мистецький концепт, роман у хайку, де є канонічна природна лірика з її спогляданням, саторі, просвітленням, але більше експериментів, з ламанням канону і шаблонів, із панком і бунтом, Басьо і Лукашем.

«ЯКОМОГА» не лише римується з Перемогою (Слава Україні!), в артбуці закладено принципи життя і хайку: якомога менше слів, якомога більше сенсів.

«ЯКОМОГА» — четверта книга Макса Лижова і перша збірка хайку за понад 10 років писання у цьому жанрі. У книжці все це стиснуто в один річний цикл: від Євромайдану до Альп, від карпатських вершин до археологічних розкопок. Втім, читається вона цілісно — як історична хроніка, інтимний щоденник, подорожні нотатки. Ця книжка мала вийти ще навесні 2022-го, у рік Сковороди. Але замість весни в Київ прийшла війна. Перед тим, як знову випала нагода таки довести це видання до друку, автор волонтерив і пів року служив на півдні у добробаті, не припиняючи фіксувати війну і життя у нових умовах. Ці хайку складають першу частину збірника.

999 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.