Про нас

Discursus (лат. discursus — той, що перебуває в постійному русі) — українське видавництво, створене 2013 року на Івано-Франківщині. Її засновники — Василь Карп'юк та Ярослав Голодюк. 

Ми спеціалізуємося на виданні сучасної художньої літератури та нон-фікшн. В асортименті — есеїстика, доросла й підліткова проза та поезія. 2014 року редакція запустила власну серію книжок для тинейджерів, серед авторів — Дзвінка Матіяш, Михайло Івасько та Галина Рис. З видавництвом залюбки співпрацюють і відомі літератори, такі як Юрій Андрухович, Степан Процюк, Тарас Прохасько, Олег Криштопа, Ольга Деркачова та інші. Водночас, серед видань агенції — автентичні тексти Степана Бандери, Андрея Шептицького.

2016 року видавництво започаткувало книжкову колекцію «Брустури», яка спеціалізується на духовній літературі та творах на гірську (гуцульську) тематику. Розпочали серію книги «Карпати на трьох» Петра Мідянки, Назара Федорака та Василя Зеленчука, «Терен у нозі. Гуцульська проза» Івана Франка, «Звичайні незвичайні священики».

Крім основної діяльності — друку українських книжок, компанія займається організацією літературних заходів та презентацій. Зокрема є співорганізатором першої в Україні резиденції для молодих українськомовних письменників «Станіславський феномен», «Молодої республіки поетів» в рамках Форуму видавців у Львові (2014), Літературного фестивалю «Покрова» ім. Тараса Мельничука та конкурсу прозових творів про УПА, соціального проекту «Одну купуєш — одну даруєш».

Команда

Книжки гріють душу і живлять мозок. А ще вони мудрі - ніколи не лізуть одна перед іншої, а рівненько лежать на полицях. Люблю книжки, тому й видаю.
Medium img 5403  3

Василь Карп'юк

Директор, співзасновник

Non vivit qui spirit, sed qui est discursus.
Medium img 5435  2

Ярослав Голодюк

Заступник директора, співзасновник

Книги - це не тільки слова, а й цифри.
Medium

Тетяна Козаченко

Головний бухгалтер

Історія появи кожної книги варта окремого пригодницького роману з елементами горору й детективу, де є кілька сюжетних ліній, багато непересічних й незабутніх героїв та завжди відкритий фінал.
Medium img 5425  3

Оксана Карп'юк

Керівник проектів

Робота над книгою не закінчується ніколи, як і враження, що залишаються з читачем на все життя.
Medium img 5384  2

Ірина Голодюк

Редактор

Продавайтеся книжечки великі й маленькі :)
Medium 13939338 299466437084713 1002159871032039434 n

Лілія Кіщук

Менеджер з продажів