Жьиб’ївскі новелі

АвторОнуфрій Манчук
Категорії: Видавнича колекція "Брустури", Мала проза, Художня проза
Рік видання: 2024
ISBN: 978-617-8326-63-0
Кількість сторінок: 88

Це унікальна книжка гуцульських новел, написаних у 20-30-хх рр. ХХ ст. письменником і громадським діячем Онуфрієм Манчуком. 

Тут є кілька сумних сторінок, але переважно веселі, бо так живуть і дивляться гуцули, так бачив Онуфрій Манчук. Він лишив нам своє слово для усміху, і для задоволення від колоритних історій, і від нашої бесіди. Йо, бо новелі написані гуцульським діалектом.

П’яте видання «Жьиб’ївских новель» виходить у 125-ту річницю з дня народження Онуфрія Манчука у видавництві «Брустури».

 

У партнерстві з координаційним центром Save Ukraine Now, АТ «Прикарпаттяобленерго», ТРК «Вежа» та 102 окремою бригадою територіальної оборони імені полковника Дмитра Вітовського, ми працюємо над створенням аудіокниги «Жьиб’ївські новелі», яку начитає Василь Бойчук з позивним «Манчук», нащадок Онуфрія Манчука, який до повномасштабної війни працював у АТ «Прикарпаттяобленерго», а нині служить у 102 бригаді ТРО. Частину коштів з продажу паперової книжки буде передано на потреби бригади, а аудіокнига буде доступна безкоштовно.

 

Зверніть увагу, зараз триває передзамовлення книжки «Жьиб’ївскі новелі» за акційною ціною 220 грн. Повна ціна книжки буде 270 грн. Орієнтовний час готовності тиражу 30 вересня 2024 р. Відповідно, всі замовлення будуть виконані після цієї дати. Якщо з цією книжкою замовлені інші видання, то всі книжки будуть надіслані разом.

220 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.