Молескін

Автори у збірці: Юрій Новодворскі
Категорії: Сучасна література, Художня проза
Рік видання: 2022
ISBN: 978-617-7411-95-5
Кількість сторінок: 176

Данило Думанський – типовий представник покоління, що подорослішало в часи загарбницької війни росії на сході України. Ще зі студентських років Данило, стикнувшись із життєвими труднощами й негараздами, вчився долати їх по-своєму, разом із приятелями випробовував фортуну і врешті-решт потрапляв у небезпечні ситуації.

Зв’язавшись із кримінальним світом та великою політикою, Думанський разом із найближчими друзями стає пішаком у великих іграх і наражає на небезпеку не тільки себе, але й своїх рідних.

Чи вдасться йому вкотре вийти сухим із води і обіграти серйозних супротивників? Чи зробить Данило правильні висновки і куди далі приведе його життя?

«Молескін» – гостросюжетна історія про дружбу, про компроміси із совістю, про сміливість і недалекоглядність, а також про те, наскільки далеко вдасться зайти звичайним українським хлопцям, що опинилися на роздоріжжі долі.

 

Я вражений. Дотепна «пацанська» історія, яку оповідач будує в стилі кращих майстрів цього жанру. Можна на мить навіть відчути себе в українській версії фільмів Гая Річі.

Не очікуйте коректних висловлювань, толерантної поведінки – це історія не про це. Але вона про чоловічу дружбу, пошук себе, про принципи, які у важкі часи допомагають вижити. Автор завдяки активній дії веде нас крізь епізоди життя героїв. Ви й не помітите, як книга закінчиться і, не виключаю, захочете ще.

Марк Лівін

 

 

Захоплююча розповідь. Грабал, радячи писати про те, до чого маєш ключі, був би втішений як читач. Хто має ключі до різних кімнат життя, дарує їх і ті кімнати читачам, які такого життя не мали. І можуть прожити його як оповідь. Так життя і примножується, і економить час. Бо читати все ж легше – а порція отриманих пізнання і радості та сама. Оповідач працює ефективно, наче трансформатор, конденсатор, акумулятор і надпровідник водночас. Уявляю собі, як би тішилися моя бабця (1904 року народження), велика читачка, яка до кінця була спрагла дізнатися, як живуть, думають, відчувають і говорять ті молодші, з якими вона в інакший спосіб не мала шансів перетнутися.

Тарас Прохасько

На нашому сайті ви можете оплатити карткою "єПідтримка". Для коректної оплати карткою "єПідтримка", на сторінці оплати введіть дані картки вручну на клавіатурі. Якщо хочете розділити суму оплати чи виникли інші питання, пишіть нам на пошту: ladiscursus@gmail.com. Термін комплектування замовлення 2-7 днів.

260 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.