Баба Федиха

АвторУляна Маляр
Категорії: Художня проза, Сучасна література, Мала проза, Видавнича колекція "Брустури"
Рік видання: 2024
ISBN: 978-617-8326-15-9
Кількість сторінок: 192

Це силянка коротких історій про гуцулку Федиху і її онучку Улянку, які разом пораються по господарству, смакують апетитними гуцульськими стравами, пишуть писанки, задобрюють русалок, ворожать на Андрія і розмірковують про життя і смерть, війну, справжнє кохання, бережне ставлення до природи. А ще це скриня з неймовірними гуцульськими казками про велетнів і їхніх дружин, Повітрулине кохання, зневажену Квітунку, страшних песиголовців і багатьох-багатьох інших дивовижних істот. Наприкінці ви знайдете рецепти смачнючих страв від баби Федихи і її онучки Улянки й поради щодо того, як поводитися, зустрівши лісовика, щезника, вовкулаку, москаля…

Ця книжка допоможе вам повернутися в дитинство, згадати щасливі, затишні, смішні, а подекуди і щемкі його миті, відтворити в пам’яті образи найдорожчих людей, яких більше немає поруч, але які назавжди залишаться у вашому серці.

 

Зверніть увагу, зараз триває передзамовлення нового доповненого видання книжки «Баба Федиха». Орієнтовний час готовності тиражу 25 червня 2024 р. Відповідно, всі замовлення будуть виконані після цієї дати. Якщо з цією книжкою замовлені інші видання, то всі книжки будуть надіслані разом.

300 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.