Страж-гора. Роман з народних уст

АвторСтепан Пушик
Категорії: Історичне, Художня проза
Рік видання: 2024
ISBN: 978-617-8326-47-0
Кількість сторінок: 336

Це розповідь жінки, яка народилася на початку 20-го століття і прожила в одному селі майже 80 років. Яскраву, колоритну, збагачену оповідками, приказками, співанками розповідь, переживаєш разом з нею, її родиною, її сусідами, людьми, які з тих чи інших причин з'явились в її житті…


«Читаю Степана Пушика – "Страж-гора". Повість з магнітофона, але яка річ! Справді народна. Справді мистецьке дослідження народної психології. Розум, дотепність, глибина і розкутість. Оце те, що треба сьогодні нашій залітературеній літературі... Читаю Степана Пушика, розповідь старої гуцулки. Яка мова! Злитки золоті...»

Олесь Гончар, щоденник

Зверніть увагу, зараз триває передзамовлення книжки «Страж-гора. Роман з народних уст» за акційною ціною 350 грн. Повна ціна книжки буде 450 грн. Орієнтовний час готовності тиражу 15 вересня 2024 р. Відповідно, всі замовлення будуть виконані після цієї дати. Якщо з цією книжкою замовлені інші видання, то всі книжки будуть надіслані разом.

350 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.