Руки і сльози. Роман про Івана Франка

АвторСтепан Процюк
Категорії: Сучасна література, Художня проза
Рік видання: 2024
ISBN: 978-617-8326-42-5
Кількість сторінок: 384

Книжка Степана Процюка «Руки і сльози» — про різного Франка. Про хлопчика, зачудованого навколишнім світом, і наполегливого юнака, який стає непересічним інтелектуалом. Про не завжди щасливого сім’янина і фанатичного трудоголіка. Це історія про бідність, яка змушує займатися літературними підробітками, і про генія, з-під пера якого навіть у таких умовах виходять вершинні твори. А ще тут про арешти і переслідування, болючі втрати друзів і коханих жінок.

«Руки і сльози» Степана Процюка — це панорамний роман, де зображене тодішнє галицьке суспільство, його політичне і культурне життя. Сторінками промайнуть постаті багатьох відомих українців. Також це психологічний роман, у якому пронизливо відтворено внутрішній світ Івана Франка, зокрема в його останні найтяжчі роки, затьмарені хворобами.

 

Життя Франка з твору Степана Процюка постає в усій складності життєвого шляху від часу народження і аж до відходу у вічність. За кожною фразою роману стоїть добре знання фактажу, документальної бази, мемуарних та епістолярних корпусів, праць найсучасніших франкознавчих досліджень.

Наталя Тихолоз,
літературознавиця, директорка Інституту франкознавства
Львівського національного університету ім. І. Франка

 

Термін комплектування 2-7 днів.

450 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.