На високій полонині

Автори у збірці: Станіслав Вінценз
Категорії: Переклади, Видавнича колекція "Брустури", Художня проза
Рік видання: 2014
ISBN: 978-966-668-271-3
Кількість сторінок: 544

Роман "На високій полонині", написаний Станіславом Вінцензом у Швейцарії і виданий у Варшаві у 1936 р., став першою книжкою багатотомного полотна про Гуцульщину, де зібрано величезний етнографічний матеріал, показано побут, звичаї, духовну культуру гуцулів. Він сам писав, що його призначення «відкривати світові барви та історію Гуцульської Верховини». «На високій полонині» порівнюють з «Тінями забутих предків» Михайла Коцюбинського та творами Гната Хоткевича про опришків.

Роман складається з трьох частин:
Книга перша. За голосом трембіти.
Книга друга. Лісові люди.
Книга третя. Історія свободи або кінець опришкам

П. Козланюк, zbruc.eu

 

Вінценз написав «На високій полонині» на основі народних гуцульських оповідань, переказів, пісень і легенд та на матеріалах старих судових актів. Як він сам пише у «Післяслові» до книги, «автор намагався тільки зреконструювати, сконцентрувати і скласти в цикли старий гуцульський епос, а також творити далі в його духу».

 

Видавництво «Лілея-НВ», переклад Тараса Прохаська.

 

На нашому сайті ви можете оплатити карткою "єПідтримка". Для коректної оплати карткою "єПідтримка", на сторінці оплати введіть дані картки вручну на клавіатурі. Якщо хочете розділити суму оплати чи виникли інші питання, пишіть нам на пошту: ladiscursus@gmail.com. Термін комплектування замовлення 2-7 днів.

370 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.