Лабіринти

АвторРоман Черковський
Категорії: Художня проза, Сучасна література
Рік видання: 2023
ISBN: 978-617-8326-25-8
Кількість сторінок: 192

Оповідання з циклу «Лабіринти» зачіпають екзистенційні теми свободи, самотності, відчаю, смерті, вміння протистояти сучасним проблемам. Герої шукають сенс свого існування, шлях до любові, віри чи порожнечі.

Роман «Фрондео» — історія про химерне поселення, де люди не тільки багато говорять про мистецтво, літературу та філософію, але й проводять ритуали на честь грецької богині Персефони, де існує таємнича секта Аїда з її містичними обрядами. У цьому творі стикаються правда гедонізму і правда аскези. Це прониклива метафора крихкості і руйнації любові. Це твір про те, як легко в сучасному світі загубити самого себе.

 

Оповідання Романа Черковського щасливо сполучають майже непоєднувані риси: психологізм, експресію, драматизм із читабельністю та несподіваними сюжетними колізіями.

                                                                                                                                                    Степан Процюк

 

Герої Черковського полюбляють мистецтво, літературу, філософію, гумор, вино і жінок. А нам залишається полюбити його роман про дивне поселення Фрондео з його трохи нездоровим культом античних богів і загадковими сектантськими ритуалами.

                                                                                                                                                    Ольга Деркачова

 

290 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.