Комплект "Українські бренди"

АвториБогдан Ославський, Олег Криштопа
Категорії: Акції й розпродажі, Документальне, Інтерв'ю, Публіцистика
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 352

Комплект "Українські бренди" складається із двох видань — "10 успішних українських брендів" і "10 успішних компаній. Нова якість підприємництва в Україні". Це мотивуючі історії про розвиток підприємництва в українських реаліях та успішні кейси загальнонаціональних брендів.

 

Замовляючи комплект, ви економите понад 30%.

 

Детальніше про кожну із книг:

10 успішних українських брендів

Це книжка про найкращі компанії й організації України, які задають ритм у своїх сферах. 
Це щирі й натхненні історії створення власного бізнесу чи ініціативи. Історії про самовіддачу, про помилки й успіх, про тяжку, але натхненну працю. Засновники брендів розкривають власні стратегії розвитку, розповідають, як вони виходили з кризових ситуацій і що дозволило їм вирізнитися з-поміж конкурентів. 
Історія кожного бренду супроводжується відвертим інтерв’ю із засновником, що розкриває його як особистість. Книжка «10 успішних українських брендів» стане джерелом унікального корисного досвіду й натхнення, для тих, хто хоче змінювати себе і світ навколо.

!FEST
FEDORIV
Sammy Icon
SoftServe
Tabletochki
ОККО
Українська правда
Український Католицький Університет
Форум видавців
Центр сучасного мистецтва «ДАХ»

 

10 успішних компаній. Нова якість підприємництва в Україні

Де одні шукають зраду, інші знаходять можливості. Історії героїв книжки «10 успішних компаній. Нова якість підприємництва в Україні» чудово ілюструють, як можна побудувати якісний та прибутковий бізнес в наших реаліях, попри війну, спадок «совка» та інші проблеми.
Ми зібрали історії 10 компаній, розпитали керівників та працівників про побудову їхнього бізнесу — від появи ідеї до створення якісного українського продукту.

23 РЕСТОРАНИ
ROSA 
UGEARS 
VARVAR
VOVK 
WOODWERK 
КОНИК
ПОКУТСЬКА КЕРАМІКА і TAPLAP
СЕЛИСЬКА СИРОВАРНЯ 
ЧИСТА ХАТА

199 грн
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 500 грн і більше.