Комплект "Розмови з Прохаськом і Андруховичем"

АвториЮрій Андрухович, Тарас Прохасько
Категорії: Автобіографічне, Документальне, Інтерв'ю, Сучасна література
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 448

Комплект "Розмови з Прохаськом і Андруховичем" складається із двох видань — "Радість контакту. Розмови з Тарасом Прохаськом" і "Нам усім пощастило. Розмови з Юрієм Андруховичем".

 

Замовляючи комплект, ви економите понад 20%.

 

Детальніше про кожну із книг:

Радість контакту. Розмови з Тарасом Прохаськом

До книги ввійшли вибрані розмови з Тарасом Прохаськом, які  публікувалися  в  паперових  та  електронних  ЗМІ.  У  час «роблення»  кожної  з  бесід  була  «радість контакту».  Не  обійдеться без такої радості й під час читання цього видання. А ще книга розпочинається з ексклюзивного інтерв’ю, яке робилося саме  для  цього проекту.  Там  якнайширше  говориться  про «говоріння». І про те, чому розмова може бути літературою.

 

Нам усім пощастило. Розмови з Юрієм Андруховичем

Чому Юрій Андрухович застосовує автоцензуру? Чому ніколи не покине України? Чому вважає, що «нам усім старшенно пощастило»?..

Вибрані розмови з Юрієм Андруховичем не лише дозволять глибше пірнути в розуміння текстів письменника. Це ще й виразна картина поглядів сучасного інтелектуала на суспільно-політичні події в нашій країні. Андрухович вражає безкомпромісністю і надихає оптимізмом.

129 грн
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 500 грн і більше.