Гуцульський комплект (Довбуш, УПА, Тіні забутих предків)

Категорії: Видавнича колекція "Брустури", Художня проза
Рік видання: 2021
Кількість сторінок: 480

До комплекту входять "Добуш" Гната Хоткевича, "Тіні забутих предків" Михайла Коцюбинського, "Вибір Скорого" Василя Портяка та дві пригодницькі повісті для дітей "Олекса Довбуш. Таємниця Сили" та "Олекса Довбуш. Лігво Арідника" Василя Карп'юка. 

Замовляючи комплект ви економите кошти і отримуєте безкоштовну доставку до відділення Нової пошти чи Укрпошти. А ще ви можете за будь-які книжки на нашому сайті оплатити коштами з картки "єПідтримка".

 

Детальніше про кожну книжку:

Довбуш

У творі Гната Хоткевича описано життя гуцулів XVIII ст. на прикладі легендарного Олекси Довбуша - «опришка», який змінив долю гуцулів. Для широкого кола читачів.

Книжка формату А5, у твердій обкладинці, 448 сторінок.

 

Тіні забутих предків

До збірки увійшли сім творів класика української літератури, неперевершеного майстра слова Михайла Коцюбинського: "Хо", "Дорогою ціною", "Відьма", "Тіні забутих предків", "Нюренберзьке яйце", "Для загального добра", "Коні не винні".

Невеличкі за обсягом оповіді відтворюють поетичний світ давніх гуцульських традицій, колоритно описують надзвичайну природу Карпат, міфологічне світосприйняття українського народу та органічну єдність з природою. Нікого не залишать байдужим яскраві образи, захопливі сюжети та сильні і нестримні почуття, які створюють особливе емоційне напруження, що надовго залишає вийнятковий післясмак.

Книжка формату А5, у твердій обкладинці, 244 сторінки.

 

Вибір Скорого

Інтенсивність переживання Василя Портяка — в основі його письменницького хисту. А вже потому — давно помічені дар поета і дар художника, що разом зумовили його письмо новеліста, у якому чи не найбільше вражає здатність однією деталлю передати всю драму існування з невимовними, як вимовляємо в такому випадку, ніжністю і печаллю. Ця риса рідкісна.

У нашому виданні представлено весь корпус новел, а також кіноповість «Олекса Довбуш» та кіносценарій «Лола».

Книжка формату А5, у твердій обкладинці, 336 сторінок.

 

Олекса Довбуш. Таємниця Сили

Чи ти знаєш, хто такий Олекса Довбуш? Певно, що так, бо на всі Карпати немає більшого героя! 
Але історія найгрізнішого ватажка карпатських опришків почалася з впертого хлопчиська, який несподівано для себе отримав велику Силу. 
Пірнувши в цю оповідь, ти разом з Олексою поживеш у лісі поруч із вовками й вивірками, приєднаєшся до опришківської ватаги й зазирнеш у світ героїчної минувшини Карпат. А головне, врешті дізнаєшся, звідки взялася Олексина Сила і чи зміг він її опанувати.

Книжка з чорно-білими ілюстраціями формату А5, у твердій обкладинці, 128 сторінок.

 

Олекса Довбуш. Лігво Арідника

Опришківське життя без пригод не минає, навіть якщо ватага Олекси Довбуша вирішила заховатися від облави в таємній печері. Від смоляків вони, може, й заховаються, але натомість зіткнуться із самим прародителем зла — Арідником. 

Чи зможуть зарадити їхній халепі вивірки Вушко і Носик разом із хлопчиком Павликом? 

Гов, а хто такий Павлик?

Книжка з чорно-білими ілюстраціями формату А5, у твердій обкладинці, 128 сторінок.

 

1000 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 500 грн і більше.