Екзофонія (відсутня)

Medium 50402459 278317229517541 5231742509851344896 n
АвторГалина Петросаняк
Категорії: Поезія, Сучасна література
Рік видання: 2013
ISBN: 978-617-7411-48-1
Кількість сторінок: 128

Карпати й Париж, Галич і Пакистан, Станиславів і Відень, Коломия й Прага, Краків і Ходорів – географія поезії Галини Петросаняк. Так само різноманітна й тематика: осілість і рух, мир і війна, слово й мовчання. Авторка вражає спостережливістю та увагою до деталей, ерудицією й культурою. Книжка поліфонічна: голос ліричного «я» – то тихий, то надривний – перегукується з безліччю інших, радісних і трагічних: з голосом коханого чоловіка, грецьких героїв, галицьких гебреїв, українських мандрівниць і мандрівників. Проте найгучніший тут – голос Бога.
До книжки увійшли найновіші вірші поетеси та вже добре відомі.

 

«…Витончена, делікатна, має бездоганний літературний смак. Через неповторність поетичного стилю належить до найцікавіших українських авторів…»

Тарас Прохасько, «Поетеса центру Європи»

 

«Присутність гір чи, радше, присутність їхньої відсутності відчувається у всьому – у тому, як бачаться авторці архітектоніка міст та позірна відкритість долин, як вибудовує вона химерні маршрути своїх подорожей, як злякано озирається посеред шляху, трепетно очікуючи переслідувань, як лагідно й приязно ставиться до нових небезпек, як, врешті-решт, болісно відчуває короткочасні повернення. Люди, що зійшли одного разу з гір, приречені на вічні мандри. Бо ж насправді повернутися у гори неможливо. Але ті завжди будуть давати знати про себе…»

Іздрик, «Ізоморфність ладшафту»

 

«В останньому з листів я тільки підтвердив версію про те, що в дійсності вона назавжди залишилась у школі домініканок поблизу Відня. Серед особливих прикмет: молиться виключно українською сестрам на подив. І тільки ми з вами будемо знати, що насправді вона тут. Це рідкісна птаха, це Rara Avis, це Галя Петросаняк!»

Юрій Андрухович, із циклу «Конферанси»

Поділитися
0 грн
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 500 грн і більше.