Глина. Українознавчі воркбуки

“Глина” – серія воркбуків, які залюблюють в Україну. Створені насамперед для дітей у діаспорі, для використання як у школах вихідного дня, так і вдома.

Воркбук – це книжка, де кожна тема подана у формі активностей. Скласти пазл із відомої картини Марії Примаченко й намалювати власного фантастичного звіра, помандрувати до Венеції разом із Лесею Українкою та повчитися в Ірени Карпи вести блог про мандри, приміряти шапку й вуса Шевченка і розфарбувати тварин заповідника “Асканія-Нова”.

Воркбуки “Глина” якісні і за змістом, і за дизайном та методикою, гнучкі до адаптації в навчальних програмах та індивідуальному використанні. Теми й форми подачі інформації відповідають віку та зацікавленням дітей: “Мені це смакує” (2-4 роки), “Мені це личить” (4-6 років), “Козаки” (5-7 років), “Я творю місто” (7-9 років) та “Мандри творчих українців: Венеція, Париж, Нью-Йорк” (10-13 років).

Завдяки гранту Українського Культурного Фонду, електронні версії воркбуків доступні для безкоштовного завантаження на сайті видавництва Discursus. А команда проєкту працює над розширеними друкованими версіями кожного з видань. Вже доступні для замовлення друковані воркбуки "Козаки правлять країною" (6+ років) та "Мені це смакує" (2+ років).

Над виданнями працюють викладачки українських шкіл Амстердама й Ноттінгема й видавництво Discursus.