Справжня поезія

АвторОлена Малєєва
Категорії: Поезія, Сучасна література
Рік видання: 2022
Кількість сторінок: 144

Чому саме ця поезія справжня? І чи буває несправжня? «Не став собі питань», — говорить авторка ліричному героєві в одному з віршів збірки «Справжня поезія», і стає якось ніяково: а кому ж тоді ставити запитання взагалі, як не собі?
Далі вона з упевненістю наказує читачам: «Ступайте слід у слід за мною по воді!» — і читачі знову ніяковіють: а хто ти взагалі така? Чому не ставити питань і куди можна дійти по воді?
Але Олена Малєєва у своїй ліричній оповіді веде читача лабіринтами власних, подекуди віршованих емоцій, які стають емоціями читача, і куди вони його заведуть — особистий вибір кожного.

 

На нашому сайті ви можете оплатити карткою "єПідтримка". Для коректної оплати карткою "єПідтримка", на сторінці оплати введіть дані картки вручну на клавіатурі. Якщо хочете розділити суму оплати чи виникли інші питання, пишіть нам на пошту: ladiscursus@gmail.com. Термін комплектування замовлення 2-7 днів.

295 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.