Двадцята планета від Сонця

АвторОльга Баландюх
Категорії: Художня проза, Сучасна література
Рік видання: 2023
Кількість сторінок: 112

«Двадцята планета від Сонця» — це історія про боротьбу, прагнення до свободи, кохання і самопожертву. На планеті, що зазнала великої космічної катастрофи і загарбницької війни, люди забули, ким вони є, а правдива історія їхнього народу перетворилися на легенди, в які мало хто вірить. Та кожен народ має своїх героїв. І хоча іноді одним не вдається довести розпочате до кінця, на їхнє місце обов’язково приходять інші, яким, можливо, пощастить більше. Головне, щоб серед людей збереглася пам’ять про минуле, нехай навіть у вигляді легенд. Адже завжди знайдеться той, хто в них повірить. А любов і прагнення до свободи допоможуть подолати найбільші труднощі на шляху до мети.

 

Фантастична проза Олі Баландюх наповнена суто українською романтикою. Ця проза затягує, і, коли читаєш, увесь космос здається знайомим і рідним, як місто, в якому живеш.

Андрій Курков, український письменник

 

20% коштів з продажу цієї книжки на нашому сайті, передамо на підтримку наших захисників.

 

На нашому сайті ви можете оплатити карткою "єПідтримка". Для коректної оплати карткою "єПідтримка", на сторінці оплати введіть дані картки вручну на клавіатурі. Якщо хочете розділити суму оплати чи виникли інші питання, пишіть нам на пошту: ladiscursus@gmail.com.

250 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.