Чудернацька карпатська історія

АвторВасиль Карп'юк
Категорії: Видавнича колекція "Брустури"
Рік видання: 2024
ISBN: 978-617-8326-13-5
Кількість сторінок: 96

Мольфар Коценєк — добрий чарівник, що захищає спокій Карпат і дружить із бурим ведмедем Ведмедюком. Одного дня Коценєк отримує листа з минулого і все його життя стає з ніг на голову. Яку таємницю береже старий мольфар, чому «зіпсувалася» зима? Чи з’явиться в мольфара учень та до чого тут дракони?

«Чудернацька карпатська історія» — надзвичайно атмосферна зимова книжка, наповнена магією та карпатським колоритом. Василь Карп’юк цікаво і з гумором розповідає про пригоди головних героїв, майстерно передаючи різдвяну атмосферу карпатського села. А оригінальні ілюстрації Олесі Секереш візуалізують описані події та співтворять історію.

 

Зверніть увагу, зараз триває передзамовлення книжки «Чудернацька карпатська історія» за акційною ціною 350 грн. Повна ціна книжки буде 400 грн. Орієнтовний час готовності тиражу 30 жовтня 2024 р. Відповідно, всі замовлення будуть виконані після цієї дати. Якщо з цією книжкою замовлені інші видання, то всі книжки будуть надіслані разом.

350 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.