Станиславів: віднайдені історії

АвториПетро Гаврилишин, Роман Чорненький
Категорії: Публіцистика, Історичне, Документальне
Рік видання: 2022
ISBN: 978-617-7411-57-3
Кількість сторінок: 256

Пропоноване видання — результат трирічної праці авторів з історії Івано-Франківська / Станиславова. Весь інфор­маційний матеріал, почерпнутий із українських, польських, австрійських та частково радянських джерел, подано у вигляді окремих науково-популярних тематичних статей. 

Хронологічно доробок охоплює період від сер. XVIIІ до кін. XX ст. Висвітлення постатей, аналіз подій та коментарі до них відображають наукову позицію авторів. 

До кожної статті додається список використаних джерел та літератури.

 

Інші книжки із серії «Цікава історія»:

«Станиславівщина: віднайдені історії», Петро Гаврилишин, Роман Чорненький

«Поляки у Станиславові», Петро Гаврилишин

 

«Історичні станиславівські оповіді  Петра Гаврилишина і Романа Чорненького подібні на діаманти: тільки кілька майстерно доданих  граней  і чітка кристалічна решітка самородного алмазу ловить усе доступне світло, спрямовуючи його просто у кришталик ока.  І мають ту саму природу, що й вітаміни. Не знати, як їхня дрібка покращує якість життя. А вже для чого та якість – їх не обходить».

Тарас Прохасько

 

На нашому сайті ви можете оплатити карткою "єПідтримка". Для коректної оплати карткою "єПідтримка", на сторінці оплати введіть дані картки вручну на клавіатурі. Якщо хочете розділити суму оплати чи виникли інші питання, пишіть нам на пошту: ladiscursus@gmail.com. Термін комплектування замовлення 2-7 днів.

220 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.