Поезія без укриття

Автори у збірці: Юлія Бережко-Камінська, Тетяна Власова, Сергій Дзюба, Анатолій Дністровий, Олександр Ірванець, Надія Капінос, Ярослав Карпець, Василь Карп’юк, Єлизавета Красніченко, Василь Кузан, Сашко Обрій, Ігор Павлюк, Юлія Сільчук, Наталка Фурса та багато інших.
Категорії: Поезія, Сучасна література
Рік видання: 2022
Кількість сторінок: 240

На нашому сайті ви можете оплатити карткою "єПідтримка".

Для коректної оплати карткою "єПідтримка", на сторінці оплати введіть дані картки вручну на клавіатурі. Якщо хочете розділити суму оплати чи виникли інші питання, пишіть нам на пошту: ladiscursus@gmail.com

 

«Поезія без укриття» – це художня фіксація вражень першого місяця повномасштабної війни. Це погляд на війну зсередини і зовні. Ці рядки зароджувалися під гул сирен в укриттях, під гуркотняву коліщат евакуаційних потягів, і разом з тим – це вірші тих, хто бореться за перемогу і на передовій, і у слові. Перед вами – антологія всенародного протистояння, поезія, що виходить з укриття й вільно простує у світ як пам’ять про загиблих, як підтримка наших захисників, як хроніка війни, переосмислена на рівні болю, що робить нас незламними.

У книжці представлено вірші 70 українських поетів.

 

Авторка ідеї та упорядниця книжки – поетеса й літературознавиця, голова Кіровоградської обласної організації НСПУ Надія Гармазій.

Координаторка і дизайнерка видання – письменниця, літменеджерка Ірена Яніцька.

 

100% коштів з продажу цієї книжки на нашому сайті, передамо на підтримку наших захисників.

150 
За книгу з м'якою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 700 грн і більше.