Орбіта. Вибране

Автори у збірці: Артур Пунте, Владімір Свєтлов, Сєрґєй Тімофєєв, Сємьон Ханін
Категорії: Поезія, Сучасна література, Переклади
Рік видання: 2022
ISBN: 978-617-7411-92-4
Кількість сторінок: 128

Текст-група «Орбіта» – це сьогодні один із найупізнаваніших у світі культурних брендів Латвії, до того ж не лише у сфері літератури, але й у царині сучасного мистецтва. Той факт, що це колекція вибраного поетичної групи, а не одного автора, робить цю книжку радше публічним проєктом, схожим на котрийсь із «орбітівських» перформансів. Але водночас хотілося зробити цю вибірку таким собі затишним чотирикімнатним помешканням, у кожному з приміщень якого можна було б усамітнитися з конкретним автором, пропустити крізь себе галереї його образів і ролей, жар чи прохолоду його уяви.

 

Упорядник Остап Сливинський.

Переклад Лева Грицюка, Остапа Сливинського, Василя Лозинського, VERBація (Таня Родіонова, Вероніка Ядуха, Юлія Дідоха)

Дизайн обкладинки, макету, верстка Oagency: Михайло Букша, Галина Букша, Ярослав Солоп

 

Увага! Розпродаж останніх примірників. На книжках можуть бути цінники з книгарень чи незначні пошкодження.

 

На нашому сайті ви можете оплатити карткою "єПідтримка". Для коректної оплати карткою "єПідтримка", на сторінці оплати введіть дані картки вручну на клавіатурі. Якщо хочете розділити суму оплати чи виникли інші питання, пишіть нам на пошту: ladiscursus@gmail.com. Термін комплектування замовлення 2-7 днів.

245 
За книгу з м'якою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.