Монолатій І. "Від Донецька до Перемишля. Як сучасна література "пам'ятає" українські міста"

Автори у збірці: Іван Монолатій
Категорії: Документальне, Історичне, Сучасна література
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 256

На нашому сайті ви можете оплатити карткою "єПідтримка".

Для коректної оплати карткою "єПідтримка", на сторінці оплати введіть дані картки вручну на клавіатурі. Якщо хочете розділити суму оплати чи виникли інші питання, пишіть нам на пошту: ladiscursus@gmail.com

 

Міста не просто стають архітектурним тлом, сукупністю історичних обставин, багато декорованою сценою для літературних творів, а вростають у сюжет, наче парості дикого винограду в південні оселі, а подеколи перетворюються на безособових персонажів, які виявляють себе в колективних уявленнях містян.

Роль міст у сучасному українському романі показує книжка Івана Монолатія. Із перших сторінок побачимо, що її написав науковець, історик за покликанням.

Автор починає кожен розділ із теоретичних міркувань про історичну пам’ять, а далі поринає в любовне дослідження романів про міста, відзначає літературні характеристики міст, міських світів і спільнот, надаючи акуратні поклики на сторінки просіяних увагою творів.

 

Видавництво "Лілея-НВ"

170 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 700 грн і більше.