Комплект "З історії України"

Medium 123
Large 3
Large oleh kryshtopa ostanni ukraintsi polshchi
Large 3d2
АвториОлег Криштопа, Сергій Трохим, Петро Гаврилишин, Роман Чорненький
Категорії: Документальне, Есеїстика, Публіцистика, Сучасна література
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 704

Комплект "З історії України" складається із трьох видань — "Станиславів: віднайдені історії" Петра Гаврилишина та Романа Чорненького, "Останні українці Польщі" Олега Криштопи та "1986. Чорнобильські хроніки" Сергія Трохима. Це науково-популярна книжка, спогади та художній репортаж. Кожна із книжок розкриває певну сторінку з історії України.

 

Замовляючи комплект, ви економите майже 25%.

 

Детальніше про кожну із книг:

Станиславів: віднайдені історії

Пропоноване видання — результат трирічної праці авторів з історії Івано-Франківська / Станиславова. Весь інфор­маційний матеріал, почерпнутий із українських, польських, австрійських та частково радянських джерел, подано у вигляді окремих науково-популярних тематичних статей.

Хронологічно доробок охоплює період від сер. XVIIІ до кін. XX ст. Висвітлення постатей, аналіз подій та коментарі до них відображають наукову позицію авторів.

До кожної статті додається список використаних джерел та літератури.

 

Останні українці Польщі

Українці, які з діда-прадіда жили на своїх землях, після Другої світової війни опинилися відділені від співвітчизників українсько-польським кордоном. Багатьох із них депортували 1947 року в рамках акції «Вісла» на північ і захід Польщі – доти німецькі землі.

Відомий репортажист Олег Криштопа проїхав Польщею, щоби поспілкуватися з українцями, для яких Україна є більш уявною, ніж реальною, є радше краєм спогадів, аніж намірів. У цій книжці вони розповідають про те, чого зазнали під час переселення, як берегли свою ідентичність у чужій країні, яким було і є ставлення до них поляків. Де вони відчувають свій дім? Чи виростуть їхні внуки українцями? Чим відрізняються від українців у Польщі – емігрантів останніх хвиль?

На ці питання читач шукатиме відповідей разом з автором.

 

1986. Чорнобильські хроніки

У книзі розповідається про те, як через об’єктиви телекамер українських журналістів світ дізнавався, що ж реально відбувалося в зоні відчуження.

Автор не тільки торкається фактів з історії трагедії Чорнобиля. Він доводить, що ця масштабна катастрофа стала саме тією безповоротною подією в історії Радянської імперії, що призвела до її розпаду. Зоря Полин — прикінцевий акорд сумної мелодії, що передує остаточному фіналу. Далі — агонія величезної країни.

299 грн
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 500 грн і більше.