Комплект "Цікава історія"

АвториПетро Гаврилишин, Роман Чорненький
Категорії: Сучасна література, Есеїстика, Публіцистика, Документальне
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 496

Комплект "Цікава історія" складається із двох видань — "Станиславів: віднайдені історії" Петра Гаврилишина та Романа Чорненького і "Коропець над Дністром" Міхала Собкува. Це науково-популярна книжка та спогади.

 

Детальніше про кожну із книг:

Станиславів: віднайдені історії

Пропоноване видання — результат трирічної праці авторів з історії Івано-Франківська / Станиславова. Весь інфор­маційний матеріал, почерпнутий із українських, польських, австрійських та частково радянських джерел, подано у вигляді окремих науково-популярних тематичних статей.

Хронологічно доробок охоплює період від сер. XVIIІ до кін. XX ст. Висвітлення постатей, аналіз подій та коментарі до них відображають наукову позицію авторів.

До кожної статті додається список використаних джерел та літератури.

 

Коропець над Дністром

Це книжка спогадів Міхала Собкува, який народився у 1927 р. в с. Коропець Бучацького повіту у сім’ї поляка та українки. Виїхав до Польщі у 1945 р., де здобув фах лікаря.

Мемуари містять цінний інформаційний матеріал з повсякдення, етнографії, міжнаціональних відносин, культурного, економічного та політичного життя Коропця з 1930-х рр. до 1945 р.

Книга показує вплив подій світової історії на локальне життя західного Поділля та є цінним історичним джерелом.

З польської переклала Роксолана Задорожна.

 

349 грн
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 500 грн і більше.