Комплект "Сучасна поезія"

Medium
Large screenshot 2020 04 09
Large screenshot 2020 04 09
Large screenshot 2020 04 09
АвториВасиль Карп'юк, Олександр Корж
Категорії: Поезія, Акції й розпродажі, Сучасна література
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 488

Комплект "Сучасна поезія" складається із трьох поетичних книг — "Криптолюбов" Олександра Коржа, "Дві джезви" Богдана Томенчука та "Глінтвейн дорогою на Говерлу" Василя Карп'юка.

 

Детальніше про кожну із книг:

Криптолюбов, Олександр Корж

Корж, як і кожен поет, пише вірші, щоб зупинити мить, бо весь секрет віршів полягає в тому, що вони можуть стати чимось більшим за наше життя тільки тоді, коли зуміють його зупинити. Вірші — це знерухомлений час, одна-єдина всеосяжна мить.

 

Дві джезви, Богдан Томенчук

У цій книзі всього доволі: осени, любови, тривог, радости, хвилювань. Напівтіні, напівдотики, напівнатяки... Їх, віршів, саме стільки, щоб вистачило на дві джезви... І пити їх треба обережно, щоб не обпектися, дозовано, щоб відчути смак кожного слова... Ці вірші нестерпні, ці вірші прекрасні, як саме життя...

 

Глінтвейн дорогою на Говерлу, Василь Карп'юк

«Глінтвейн дорогою на Говерлу» — це дуже спокійна і розважлива поетична книжка, в якій усе знає своє місце і свій час. Її композиція чітка і виразна, і чотири частини збірки — «серце», «думки», «душа» і «гори» — це не просто маркери, які тематично структурують книжку, а радше пріоритети, на яких будується мала приватна авторова життєва філософія, оправлена в поетичну форму.

Любов, думання про світ, стосунки з Богом і життя серед гір — це основні вектори, які визначають траєкторію письма. А наявність цих чотирьох речей на щодень — любові, думання, віри і життя у своїй малій батьківщині — як видно з погідних інтонацій віршів, і є тим, що робить людину щасливою.

Поділитися
199 грн
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 500 грн і більше.