Комплект "Книги Василя Карп'юка"

Medium 134254844 845986976161898 8403346648418227767 n
Large
Large glintwein 3d
АвторВасиль Карп'юк
Категорії: Переклади, Художня проза, Автобіографічне
Рік видання: 2020
ISBN: 978-617-7411-02-3
Кількість сторінок: 256

Друзі, до кінця січня видавництво Discursus йде на канікули, тому всі книжки, замовлені в цей час, будуть відправлені в лютому. Тримайте ноги в теплі!

 

Комплект "Книги Василя Карп'юка" складається з двох видань — пригодницької книжки для дітей "Олекса Довбуш. Таємниця Сили" та поетичної книжки "Глінтвейн дорогою на Говерлу".

 

Детальніше про кожну із книг:

 

Олекса Довбуш. Таємниця Сили

Чи ти знаєш, хто такий Олекса Довбуш? Певно, що так, бо на всі Карпати немає більшого героя! 
Але історія найгрізнішого ватажка карпатських опришків почалася з впертого хлопчиська, який несподівано для себе отримав велику Силу. 
Пірнувши в цю оповідь, ти разом з Олексою поживеш у лісі поруч із вовками й вивірками, приєднаєшся до опришківської ватаги й зазирнеш у світ героїчної минувшини Карпат. А головне, врешті дізнаєшся, звідки взялася Олексина Сила і чи зміг він її опанувати.

 

Глінтвейн дорогою на Говерлу

«Глінтвейн дорогою на Говерлу» — це дуже спокійна і розважлива поетична книжка, в якій усе знає своє місце і свій час. Її композиція чітка і виразна, і чотири частини збірки — «серце», «думки», «душа» і «гори» — це не просто маркери, які тематично структурують книжку, а радше пріоритети, на яких будується мала приватна авторова життєва філософія, оправлена в поетичну форму.

Любов, думання про світ, стосунки з Богом і життя серед гір — це основні вектори, які визначають траєкторію письма. А наявність цих чотирьох речей на щодень — любові, думання, віри і життя у своїй малій батьківщині — як видно з погідних інтонацій віршів, і є тим, що робить людину щасливою.

199 грн
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 500 грн і більше.