Комплект для дітей

Категорії: Глина. Українознавчі воркбуки, Сучасна література, Художня проза, Видавнича колекція "Брустури"
Рік видання: 2021
Кількість сторінок: 480

До комплекту входять воркбуки "Козаки правлять країною", "Мені це смакує" та дитячі пригодницькі книжки "Олекса Довбуш. Таємниця Сили" і "Олекса Довбуш. Лігво Арідника". 

Замовляючи комплект ви економите кошти і отримуєте безкоштовну доставку до відділення Нової пошти чи Укрпошти. А ще ви можете за будь-які книжки на нашому сайті оплатити коштами з картки "єПідтримка".

 

Детальніше про кожну книжку:

Мені це смакує

Книжка «Мені це смакує» в інтерактивній формі розповідає про гастрономічну культуру України. Дитина відкриє образи традиційної та сучасної української кухні, порівнюючи свій досвід із досвідом персонажів книжки і досвідом власної сім’ї — через рольову гру, творчі завдання, активності із сенсорики, логіки, моторики. А українознавчі, методичні та психологічні коментарі будуть корисними для роботи як індивідуально, так і в групі.

Книжка з кольоровими ілюстраціями у м'якій обкладинці формату А4, 144 сторінки.

 

Козаки правлять країною

Інтерактивне видання «Козаки правлять країною» розповідає про Гетьманщину кінця 17 — початку 18 століття та є частиною серії з трьох видань про епоху козацтва. Активності супроводжуються історичними, методичними та психологічними коментарями. З книжкою можна працювати індивідуально чи у навчальній групі. 

Книжка з кольоровими ілюстраціями у м'якій обкладинці формату А4, 80 сторінок.

 

Олекса Довбуш. Таємниця Сили

Чи ти знаєш, хто такий Олекса Довбуш? Певно, що так, бо на всі Карпати немає більшого героя! 
Але історія найгрізнішого ватажка карпатських опришків почалася з впертого хлопчиська, який несподівано для себе отримав велику Силу. 
Пірнувши в цю оповідь, ти разом з Олексою поживеш у лісі поруч із вовками й вивірками, приєднаєшся до опришківської ватаги й зазирнеш у світ героїчної минувшини Карпат. А головне, врешті дізнаєшся, звідки взялася Олексина Сила і чи зміг він її опанувати.

Книжка з чорно-білими ілюстраціями формату А5, у твердій обкладинці, 128 сторінок.

 

Олекса Довбуш. Лігво Арідника

Опришківське життя без пригод не минає, навіть якщо ватага Олекси Довбуша вирішила заховатися від облави в таємній печері. Від смоляків вони, може, й заховаються, але натомість зіткнуться із самим прародителем зла — Арідником. 

Чи зможуть зарадити їхній халепі вивірки Вушко і Носик разом із хлопчиком Павликом? 

Гов, а хто такий Павлик?

Книжка з чорно-білими ілюстраціями формату А5, у твердій обкладинці, 128 сторінок.

1000 
За книгу з твердою обкладинкою
1000 
За книгу з м'якою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 500 грн і більше.