Книжки про легендарних гуцулів

Категорії: Видавнича колекція "Брустури", Художня проза
Рік видання: 2021
Кількість сторінок: 1168

До комплекту входять книжки "Дідо Иванчік" Петра Шекерика-Дониківа, "Вибір Скорого" Василя Портяка та дитячі пригодницькі книжки "Олекса Довбуш. Таємниця Сили" і "Олекса Довбуш. Лігво Арідника".

 

Замовляючи комплект ви економите кошти і отримуєте безкоштовну доставку до відділення Нової пошти чи Укрпошти. А ще ви можете за будь-які книжки на нашому сайті оплатити коштами з картки "єПідтримка".

 

Детальніше про кожну книжку:

Дідо Иванчік

Історія «Діда Иванчіка» — шлях горянина, мисливця і мольфара. На кичерах і зарінках Иванчік, конкуруючи за право бути найкращим, практикує «замовляння», «обертини» й «чінки», відвідує весілля й похорони, церкву й полонину, має справи з бандитами й бісами, косарями й мольфарами, будує, танцює, рефлексує і курить люльку.
«Дідо Иванчік» — це також проникнення у свідомість гуцула наприкінці ХІХ — на початку ХХ століття, де градовий бог є не менш реальним за цісаря, а кохання до мавки може бути сильнішим за любов до власної дружини.

Переклад на сучасну літературну мову Івана Андрусяка.

Книжка формату А5, у твердій обкладинці, 576 сторінок.

 

Вибір Скорого

Інтенсивність переживання Василя Портяка — в основі його письменницького хисту. А вже потому — давно помічені дар поета і дар художника, що разом зумовили його письмо новеліста, у якому чи не найбільше вражає здатність однією деталлю передати всю драму існування з невимовними, як вимовляємо в такому випадку, ніжністю і печаллю. Ця риса рідкісна.

У нашому виданні представлено весь корпус новел, а також кіноповість «Олекса Довбуш» та кіносценарій «Лола».

Книжка формату А5, у твердій обкладинці, 336 сторінок.

 

Олекса Довбуш. Таємниця Сили

Чи ти знаєш, хто такий Олекса Довбуш? Певно, що так, бо на всі Карпати немає більшого героя! 
Але історія найгрізнішого ватажка карпатських опришків почалася з впертого хлопчиська, який несподівано для себе отримав велику Силу. 
Пірнувши в цю оповідь, ти разом з Олексою поживеш у лісі поруч із вовками й вивірками, приєднаєшся до опришківської ватаги й зазирнеш у світ героїчної минувшини Карпат. А головне, врешті дізнаєшся, звідки взялася Олексина Сила і чи зміг він її опанувати.

Книжка з чорно-білими ілюстраціями формату А5, у твердій обкладинці, 128 сторінок.

 

Олекса Довбуш. Лігво Арідника

Опришківське життя без пригод не минає, навіть якщо ватага Олекси Довбуша вирішила заховатися від облави в таємній печері. Від смоляків вони, може, й заховаються, але натомість зіткнуться із самим прародителем зла — Арідником. 

Чи зможуть зарадити їхній халепі вивірки Вушко і Носик разом із хлопчиком Павликом? 

Гов, а хто такий Павлик?

Книжка з чорно-білими ілюстраціями формату А5, у твердій обкладинці, 128 сторінок.

1000 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 500 грн і більше.