Диво, яке сталось вночі або метелики на щоках бабусі

Автори у збірці: Ірена Яніцька
Категорії: Художня проза
Рік видання: 2022
ISBN: 978-617-7411-99-3
Кількість сторінок: 28

Книжка для домашнього читання та пізнання цінностей українських оберегів через казкову історію. У цій книзі батьки і діти опиняться серед див, які ховаються у скринях українських сімей. Реальність, тісно переплетена з дрібкою чарів та родинним теплом, нікого не залишать байдужим і потішить маленьких читачів.

 

Це дуже тепла і добра книга про дитинство, дива, щасливі сни та затишок, про пам'ять, яка живе у бабусиному вишитті, про важливі розмови із дідусем. Вона смачна і запашна, немов нагріті сонцем золоті груші. Гортайте сторінки обережно, щоб не злякати метеликів, бо без них не знайдете шлях до Лугової Німфи.

Ольга Деркачова

 

На нашому сайті ви можете оплатити карткою "єПідтримка". Для коректної оплати карткою "єПідтримка", на сторінці оплати введіть дані картки вручну на клавіатурі. Якщо хочете розділити суму оплати чи виникли інші питання, пишіть нам на пошту: ladiscursus@gmail.com. Термін комплектування замовлення 2-7 днів.

75 
За книгу з м'якою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 1000 грн і більше.