Без компаса і карти

Автори у збірці: Олексій Рощин
Категорії: Документальне, Публіцистика
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 160

На нашому сайті ви можете оплатити карткою "єПідтримка".

Для коректної оплати карткою "єПідтримка", на сторінці оплати введіть дані картки вручну на клавіатурі. Якщо хочете розділити суму оплати чи виникли інші питання, пишіть нам на пошту: ladiscursus@gmail.com

 

Без компаса і карти Олексія Рощина друкувалась десятитисячними накладами, коли для вже звичного нам GPS тільки запускали перші супутники на орбіту.

Успіх будь-якого походу залежить від навичок орієнтування на місцевості, обрання потрібного напрямку руху й вміння не збитися з нього. Що ж робити, коли компас й паперова карта залишилися вдома, а такий надійний смартфон чи навігатор перестали працювати? Книжка навчить як орієнтуватися в незнайомій місцевості в різних умовах, в різний час доби, в різні пори року, за місцевими ознаками й постійними орієнтирами.

Книжка буде корисною для пластової молоді, учнів-краєзнавців, пластових виховників та керівників краєзнавчих гуртків, туристів, вояків Сил спеціальних операцій – для всіх, хто любить подорожувати.

Ідея, упорядкування й передмова Юрія Юзича

 

Видавництво "Лілея-НВ"

148 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 700 грн і більше.