10 успішних українських брендів

АвторБогдан Ославський
Категорії: Документальне, Есеїстика, Інтерв'ю, Публіцистика
Рік видання: 2019
Розміри: 145х215
ISBN: 978-617-7411-00-9
Кількість сторінок: 192

На нашому сайті ви можете оплатити карткою "єПідтримка".

Для коректної оплати карткою "єПідтримка", на сторінці оплати введіть дані картки вручну на клавіатурі. Якщо хочете розділити суму оплати чи виникли інші питання, пишіть нам на пошту: ladiscursus@gmail.com

 

«10 успішних українських брендів» — книжка про найкращі компанії й організації України, які задають ритм у своїх сферах. 
Це щирі й натхненні історії створення власного бізнесу чи ініціативи. Історії про самовіддачу, про помилки й успіх, про тяжку, але натхненну працю. Засновники брендів розкривають власні стратегії розвитку, розповідають, як вони виходили з кризових ситуацій і що дозволило їм вирізнитися з-поміж конкурентів. 
Історія кожного бренду супроводжується відвертим інтерв’ю із засновником, що розкриває його як особистість. Книжка «10 успішних українських брендів» стане джерелом унікального корисного досвіду й натхнення, для тих, хто хоче змінювати себе і світ навколо.

!FEST
FEDORIV
Sammy Icon
SoftServe
Tabletochki
ОККО
Українська правда
Український Католицький Університет
Форум видавців
Центр сучасного мистецтва «ДАХ»

 

Увага! Розпродаж залишків тиражу за зниженою ціною. Примірник може бути з цінником або незначними дефектами.

136 
160 
За книгу з твердою обкладинкою
Доставка до відділення по Україні, окрім тимчасово окупованих територій, буде безкоштовною, якщо сума замовлення складатиме 700 грн і більше.