У Новий рік із новими книжками

18.01.2016, 21:10

Відгриміли новорічні салюти, затихли в далечині співи колядників, прибрана ялинка. Зимові свята завершилися, проте довгі, темні та холодні вечори залишаться з нами ще на кілька тижнів. І найкращим відпочинком у такий час для нас стають книги, які підготував книжковий магазин Буква. Можна зняти з полиці улюблені твори, ще раз перегорнути мякі сторіночки, провести рукою по витертій від часу та частого користування палітурці. А можна присвятити цей час книжковим новинкам, адже на цей період видавництва підготували найцікавіші добірки!

На прихильниць роману «До встречи с тобой» Джоджо Мойєс чекають улюблені герої. У новій книзі «После тебя» події розвиваються через два роки після закінчення першої частини. Перед головною героїнею Лу Кларк стоїть жахливе питання: як жити далі після втрати коханої людини? Поховати себе у жалю, перебираючи, наче намистини чоток, спогади про щасливі моменти? Весь час подумки аналізувати, що ти могла сказати і зробити, але проґавила можливість? Чи залишити минуле позаду і подивитися в обличчя майбутньому? Відповіді на ці та багато інших питань Лу допоможуть знайти у групі підтримки, а також запропонують розділити з іншими свої переживання, радощі та жахливо несмачне печиво. З цими людьми вона навчиться дивитися в обличчя завтрашньому дню. Проте чи знайде Лу сили відкрити серце і покохати знову?

Поціновувачів епічної саги Джорджа Мартіна «Гра престолів» неодмінно привабить офіційна розмальовка. П’ятьох  відомих художників з різних куточків світу надихнули на створення розмальовки фантастичні романи Дж. Мартіна. Вперше читачі побачать детально розроблені геральдичні символи всіх Сімох Королівств, портрети головних героїв та неймовірні пейзажі. Кожна ілюстрація супроводжується цитатою з відповідного твору, надрукованою вишуканим готичним шрифтом.

Якщо ж вам не до вподоби фантастика, відпочиньте з розфарбовкою «Україна – дивосвіт». Вона надасть кожному унікальний шанс повернутися в дитинство до виразно яскравих квітів, буркотливого водограю, сяючих під сонцем стиглих фруктів та дрімотного муркотіння котика. Беріть до рук кольорові олівці та відправляйтеся у дивовижну мандрівку, не виходячи з дому. Це ваша можливість заново відкрити для себе мальовничу Україну та познайомити з нею іноземних друзів. А веснянки, фрагменти народних пісень та класичних українських віршів, що надруковані поряд з кожною ілюстрацією, підкреслюють атмосферність картин М. Білої.

Новий рік – прекрасний привід привнести до свого життя щось нове.  Наприклад, нарешті опанувати кулінарне мистецтво. На допомогу вам прийде нова книга відомого своїми кулінарними відеоуроками Андрія Талєрки «Як навчитися готувати не за книжками. Відеорецепти на кожен день».  Дизайнер за професією та художник за освітою, Андрій збирав традиційні кулінарні рецепти з усього світу та вчився за ними готувати. Щоб не забути вивчене, він почав знімати процес приготування страв на відео. А потім – ділитися знятим з іншими кухарями-любителями в мережі Інтернет. Це видання – вінець його досягнень за 10 років. 365 найкращих рецептів із більш ніж 600, зібраних по всьому світі та випробуваних на власній кухні. Андрій Талєрка створив справжнього домашнього помічника для новачків. На відміну від звичайних кулінарних книжок, тут кожен рецепт супроводжується QR-кодом, за яким ви швидко можете завантажити на свій смартфон або планшет відео з інструкцією до приготування відповідної страви.  Всі рецепти згруповано за сезонами та підібрано до усіх традиційних свят. Як дбайливий господар, автор використовує лише сезонні овочі та фрукти і слідкує за тим, щоб продукти ніби «перетікали» з рецепту до рецепту - вам не доведеться купувати відповідний набір інгредієнтів для кожного окремого їства. За кулінарним щоденником Андрія Талєрки навчитися готувати зможе кожен, а майстри кулінарної справи відкриють для себе нові традиційні страви європейських та середземноморських народів.

 

Для маленьких читачів та їх батьків цікавою буде нова серія «Удивительные личности для детей», відкривають котру біографії Коко Шанель та Альберта Ейнштейна. Ця серія незвичайна. Всі історії написані в захопливій формі та простою мовою. Головними героями книг стали видатні особистості, котрі досягли неймовірних результатів завдяки власним силам та важкій праці. Їх приклад стане неоціненним для дитини, навчить її вірити в себе, прямувати до своєї мрії, не здаватися та працювати на результат, адже це запорука успіху.